הרכב תקוע, מה עושים?

נוסעים רבים מתלבטים האם להזמין גרר רכב או לנסות להסתדר לבד. אולי אפשר לתקן את התקלה באופן עצמאי? לבקש עזרה מנוסעים אחרים? אם צריך, איזה גרר רכב מזמינים?

בכתבה שלפנינו נענה מעט תשובות לסיוע לכל ה"נתקעים" באזור תל אביב.

מתי מזמינים גרר רכב בתל אביב?

רכב תקועגרר רכב הוא שירות מתבקש במקרה שהרכב שובת מפעולה. לפעמים אפשר לנסות להסתדר לבד, ולראות אולי מדובר רק בחימום יתר של המנוע. מה עושים? ממתינים מספר דקות, מחכים לייצוב המצב, ואם הבעיה לא נפתרת חושבים ברצינות על הזמנת גרר רכב בתל אביב למקום התקלה. אל תנסו לתקן בכוח לבד את התקלה בדיוק כמו שלא הייתם צוללים צלילה ספורטיבית מאתגרת לבד בלי ידע מוקדם.

אם נמצא באזורכם נהג מומחה שמתמצא בתיקון רכבים, הוא יכול לבוא לכם לעזר. לשמוע ממנו אבחון של המצב ולנסות לראות אם אפשר לפתור את הבעיה לבד.

מה שחשוב להוסיף הוא שאם נדלקת נורת אזהרה לא כדאי להסתכן ולא להפעיל את הרכב, אז מזמינים מיד גרר רכב מתל אביב שיקח אותו בצורה מסודרת ויפנה אותו לתיקון מתבקש.

שירותי גרירת רכבים בתל אביב

חברות רבות מבצעות שירותי גרירת רכבים ואפשר להסתייע בהם בקלות וביעילות. יש לציין בעת ההזמנה מה מצב הרכב, סוג הדגם ומיקומו המדויק. המחיר ישתנה בהתאם לנתונים האישיים של כל אחד, מרחק ההגעה, נתוני השטח וגודל הרכב- כל אלה ישפיעו על המחיר. כדאי לעשות סקר מול מספר חברות של גרר רכב לפני שמזמינים שרות כדי להגיע אל מחיר סביר.

אם מזג האויר קשה במיוחד, ימי שרב או גשם סוער, יש לקחת בחשבון כי שירותי גרר רכב עלולים להתעכב יתר על המידה, עם סבלנות ואורך רוח מגיעים בסוף אל השירות המיוחל.כמו שאומרים לנו ברדיו כל הזמן "אסור להיכנס לשדות מוקשים" על פי הרשות לפינוי מוקשים, אותו דבר, אסור לנו לנסוע במזג אויר מסוכן כאשר הרכב במצב מכני לא טוב!

לאן הולכים?

סוף כל סוף מגיע שרות גרר רכב ועכשיו ניצבת השאלה לאן לקחת את הרכב? התשובה הפשוטה והמיידית, המתבקשת מן המצב הוא לקחת את הרכב אל המוסך שלכם. שירותי גרר רכב יבררו אצלכם מי הוא המוסך המטפל ברכבכם כדי להביא אותו אל המקום הרגיל שלו, גם אם זה דורש מכם תוספת של תשלום בגלל המרחק מן הנקודה בו אתם נמצאים, זה עדיין כדאי כדי לייעל את הטיפול ברכבכם.  מוסך שכבר מכיר את ההיסטוריה של הרכב שלכם, יטפל בו טוב יותר ויחזיר אותו לתפקוד מהיר.לרוב זה יהיה המוסך המורשה של הרכב
לרשימת מוסכים מורשים לחצו כאן <<

בכל מקרה תוכלו להתייעץ עם מפעיל גרר רכב שיעזור לכם להחליט!