הובלות סטודנטים באר שבע

באר שבע היא עיר שיש בה לא רק אוניברסיטה אל גם מכללה גדולה, והיא משמשת גם בסיס מגורים גם לחיילים רבים, שלצורך העניין יכולים להיות קהל שוכרים לפעמים, אם הם בקבע או חיילים בודדים. כך שקהל הלקוחות של הובלות סטודנטים באר שבע גדול במיוחד ומגוון. עם זאת, מה שמאפיין אותו אינו שונה בהרבה מקהל הסטודנטים בכל עיר בעולם. הם נוטים בדרך כלל לשכור דירות שאינן גדולות, אלא אם כן שוכרים כמה ביחד, ובדרך כלל מרוהטות. מכיוון שבדרך כלל סטודנטים נוטים לשכור רק חדר אחד, תכולת חדר ואולי עוד קצת רכוש היא זאת שאחראית לכך שמחירי הובלות סטודנטים בבאר שבע נחשבות זולות במיוחד. חיילים גם הם לא שוכרים יורת מחדר אחד ובדרך כלל יעדיפו מגורים של כמה מהם יחד כדי להוזיל עלויות. הרכוש שלהם קטן במיוחד ולכן גם ההעברות שלהם זולות לא משנה באיזו שנה, אם בכלל יצברו ריהוט.

הובלות סטודנטים באר שבע
הובלות סטודנטים באר שבע

הובלות סטודנטים באר שבע – כי המגורים בבאר שבע זולים יותר

אם מוסיפים לכך את העובדה שהם לא מחויבים לעבור בסוף הקיץ אלא רק בין תקופות מבחנים, ברור למה הם יכולים ליהנות ממחירים נזילים וגמישים יותר מבחינתם. ברוב חלקי הארץ מחירי הובלות קיץ נחשבים ליקרים יותר ואילו סטודנטים נהנים מכך שהם גמישים יותר במועד מעברי הדירה שהם. הרי הם יכולים לעבור באמצע השנה מבלי להעביר ילדים, אלא אם כן מדובר במשפחות שיש להן ילדים וההורים עדיין סטודנטים. כאשר הסטודנטים מעדיפים להישאר לגור בבאר שבע קרוב לאוניברסיטה ולמכללות ולא לנדוד לאחד מיישובי הלוויין שלה, המחירים יכולים להיות זולים ולא להתייקר בגלל המרחק. אם מוסיפים לכך את העובדה שבבאר שבע בדרך כלל אין הרבה בניינים גבוהים המורכבים להעברת רכוש וריהוט, המחיר יהיה סביר יותר לבניינים רגילים. סיבה נוספת לגור בבאר שבע היא העובדה שהמגורים שם פשוט זולים יותר. אמנם, יש פריחה מסוימת של נדל"ן בשכונות הזולות יותר, אבל עדיין המחירים לשכירת דירה שם גם כאשר הם מאמירים עדיין אינם מתקרבים למחירי גוש דן.

בחירת חברת הובלות

בחירת חברת הובלות
בחירת חברת הובלות

כאשר סטודנטים בוחרים הובלות סטודנטים באר שבע, הם נוטים לוותר לעתים על האישורים שיש לחברה כזאת ביטוחים נאותים שמכסים כל נזק שנגרם לרכוש שלהם, לרכוש של אחרים או לעובדי החברה, וכן המחירים שהם משלמים יהיו זולים יותר בגלל קבלני ההובלות האלה. אם לא מדובר ברכוש רב ניחא, אבל כאשר מדובר ברכוש יותר גדול ויקר, כאשר ההובלה מורכבת יותר ומחייבת התייחסות של בעלי מקצוע והובלה מקצועית ואמינה, הם עלולים להפסיד מכך עוד יותר שבחרו בחברה זולה מדי שאינה מחזיקה בביטוח נאות. בכל מקרה, יש לוודא שהעובדים של ההובלות מגיעים בזמן ויש להם המלצות, משום שלא פעם אתם עלולים לגלות שתישארו ללא הובלה למרות כל ההבטחות והסיכומים מראש. זהו ההבדל בין חברה הובלות אמינה לחברה שאינה מחויבת לכך.

מכללות מומלצות בבאר שבע לסטודנטים:

 

תגובה אחת ל “הובלות סטודנטים באר שבע”

  1. שלום לצוות האתר- כמה יכול לעלות להעביר חדר וחצי של סטודנט מדימונה לבאר שבע. מדובר על 20 קרטונים ,4 כסאות , שולחן , טלויזיה, מקרר , מחשב ושולחן מחשב + כסא מחשב וציוד נילווה ???
    יש לציין שאני מתחיל ללמוד במכללה למנהל בבאר שבע בקרוב

חסום לתגובות.