מה שעובר על הספות.. עדיף שלא נדע!

להשאיר את הספות בניילון ולא לתת לאף אחד לעלות עליהן מחשש שהן יוכתמו או יהרסו זה שווה ערך ללא לפתוח מטריה מתוך חשש שהיא תירטב מהגשם..
לכן, גם מי שמשקיע סכומי כסף גבוהים ברכישת ספות איכותיות, מייעד בסופו של דבר את הספות לכל בני המשפחה ואפילו לאורחים, כשהמטרה היא ליהנות מהן ולנצל את מירב הפונקציונאליות אשר בגינה הן נרכשו מלכתחילה – הרי המטרה של הספות הן להוות פינת ישיבה ואפילו פינת הישיבה המרכזית בבית.

לכן, כדאי לקחת בחשבון שהספות חשופות ללכלוכים ולעיתים גם לכתמים שעלולים להיגרם כתוצאה מחוסר זהירות.

ספה נקיה יותר

מה שבכל זאת יכול להרגיע זאת העובדה שעל רוב הכתמים ניתן להתגבר אם מקפידים לגלות אותם בזמן ולנקות אותם בהתאם להוראות היצרן.
ואם דואגים בכל תקופת זמן להזמין חברת ניקוי ספות מקצועית ומנוסה, ניתן אף להחזיר להן את הזוהר והברק אשר אפיין את נחלתן בתחילת דרכן..

לשים לב לפרטים

אז זה נכון שקיימת אפשרות לקבוע כחלק מחוקי הבית שלא אוכלים בסלון ואולי גם לא שותים בסביבתו משקאות חמים ומכתימים כמו קפה, שוקו ומיצים מסוגים שונים.
אבל ובעיקר בבתים עם ילדים קטנים, זה רק עניין של זמן עד שנבחין בכתם ראשון בכל זאת, אחד הילדים יכול לעבור בסלון עם כוס ולמעוד על הספה..
אז כמובן שקיימת אפשרות לנסות ולהתגבר על אותו הכתם הסורר באופן עצמאי מגבון לח, סמרטוט רטובה או ג'ל ניקוי ייעודי לספות..
כאמור, אם לא הצלחנו להתגבר על הכתם באופן עצמאי, אפשר להשאיר את העבודה למקצועניים חברת ניקוי ספות מנוסה, אשר תגיע אלינו עם הציוד וחומרי הניקוי הייעודיים באמצעותם יבצעו את הסרת הכתמים.

ליהנות מהספות לאורך שנים

הקפדה על הפרטים, ניסיון להימנע מכתמים ולכלוכים והזמנת שירותי ניקוי מקצועיים כל תקופת זמן, הן פעולות אשר יאפשרו לנו ליהנות מהספות שלנו לאורך שנים וגם לשמר את המראה ההתחלתי שלהן לתקופת זמן ארוכה.
כמובן, שבעת רכישת הספות, חשוב להתעניין בהוראות היצרן ולפעול על פיהן זאת במטרה לקבל את התוצאה הטובה ביותר. זה לא משנה אם אתם מובילים את הדירה שלכם למקום חדש או עדיין גרים בבית הישן, לשמור על הסלון וכלל הציוד בבית תמיד חשוב!