שירותי ביובית לחניונים

שירותי ביובית מבוססים על צי של משאיות המיועדות להתמודד עם בעיות ותקלות במערכת הביוב. בשירותי ביובית כוללים שאיבות ביוב ומתן מענה לתקלות מורכבות ומגוונות וזאת בעזרת שימוש באמצעים מתקדמים. הביויבת כוללת משאבה עוצמתית , מכל לאיסוף מי השופכין והניקוז, צינור לחץ גבוה אורך , מצלמה בעלת סיב אופטי המשמש למיפוי צנרת הביוב ואיתור מקור החסימה ועוד. הביובית נכנסה לשימוש בבריטניה לפני כמה עשרות שנים ומאז שירותי ביובית הינם נפוצים בכל רחבי העולם. יעילותם של שירותי ביובית הינה רבה וזאת משום שהיא מספקת אפשרות לשאיבת מים בכמויות גדולות ובקצב מהיר, להתיז מים בלחץ גבוה לניקוי חסמים שונים ועוד.

טלפון ביובית לחניונים

יתרונות ושימושים של שירותי ביובית לחניונים

אחד משירותי הביובית ושאיבות הביוב החיוניים ביותר הינו שירותי ביובית לחניונים המספקת שירותים מיוחדים בהתאמה לצרכים ספציפיים ולתנאים מורכבים ובעייתיים דוגמת מקומות בעלי גישה קשה או תקרות נמוכות. בעוד שלמשאית הרגילה יש קושי להיכנס למקומות נמוכים או צרים, הרי שביובית לחניונים מאפשרת גישה למקומות אלה וזאת בזכות העובדה כי מדובר במשאית נמוכה יותר ובעלת ממדים המאפשרים כניסה לחניונים נמוכים ויכולת תמרון במקומות צרים. ביובית לחניונים דומה לביובית הרגילה, כאשר היא מכילה את כל הציוד הקיים בביובית הסטנדרטית הכולל מכל איסוף, צינר ארוך, משאבה, מצלה ועוד, אך כוחה ועוצמתה הינה מעט קטנה יותר ביחס לביובית הרגילה. ביובית לחניונים עושה שימוש במשאבה ומכלי איסוף קטנים יותר ורוחבה וגובהה הינם פחותים מהביובית הרגילה. על אף זאת, הרי שהלחץ של המאבה הייעודית הינו מספק לשאיבה מהירה של מים במצבים של הצפות בחניונים.

מענה יעיל למקומות בעלי גישה בעייתית

שירותי ביובית לחניונים וכן שאיבות ביוב משמשים לכל מקום בו לא מתאפשרת גישה עם ביובית גדולה בהם מקומות עם הגבלת גובה, מרתפים, מפעלים בעלי תקרות נמוכות, חניות ביתיות בהן קיים קושי בתמרון ועוד. הביובית הקטנה קיבלתה את שמה ביובית חניונים וזאת משום שהמאפיין את כל החניונים הוא הגבלת הגובה וכן הם נבנים בצורה של מפלסים במטרה לנצל את השטח באופן מיטבי. המפלסים מתוכננים ונבנים עם תקרות נמוכות ומעברים צרים ולכן במצבים של הצפות מים, ביובית חניונים היא היחידה המסוגלת לספק מענה יעיל. שירותי ביובית חניונים מתאימה גם לשימוש ברחובות הולנדיים ורחובות צרים בהם אין גישה לרכבים. מקומות אלה הינם בעייתיים לגישה של משאית גדולה ובמצבים אלה, ביובית החניונים תהווה תחליף יעיל ומוצלח.

מעוניינים לקבל את השירות עוד היום ובמחיר הכי זול שיש? להזמנת ביובית לחניון לחצו כאן ובקרו מייד בפורטל הכי גדול בארץ בתחום ביובית בישראל.

פתרונות מקצועיים למפעלים תעשייתיים ובתי עסק

על פי החוק במדינת ישראל, הרי שבעלי מפעלים ועסקים מחויבים להתקין בורות שומן אשר מיועדים לאגירה של פסולת וחומרים שומניים. ריקון של בורות השומן מתבצע אחת לתקופה מסוימת ובאופן קבוע והוא מתבצע באמצעות שירותי ביובית ושירותי שאיבות ביוב.